61 877 05 62 kontakt@sp64poznan.pl
Szukaj
RSS

KOLEJNE SUKCESY MARTY

Dziewczynki na stopniach podium

Marta Ciszak, uczennica klasy 3E, regularnie uczęszcza na treningi oraz bierze udział w zawodach reprezentując Klub Karate Tradycyjnego ORZEŁ POZNAŃ. Trenerem Marty jest Sensei Andrzej Zarzeczny (4 DAN), który w naszej szkole prowadzi zajęcia karate dla dzieci.

W październiku we Wrocławiu, podczas rozgrywanego IX Pucharu Mistrza – Międzynarodowego Otwartego Turnieju Karate Tradycyjnego, poświęconego pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy, Marta zdobyła III miejsce w kata indywidualnym.

Również w październiku odbył się II Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym – Kraków 2016. Dla Marty udział w tych zawodach był wielkim wyróżnieniem i wiązał się ze zdobyciem kolejnych doświadczeń.

5 listopada w Koszalinie, rozgrywany był VII Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Puchar Pomorza jest największą imprezą cykliczną na terenie Polski Północnej, skierowaną do zawodników z całej Polski. Marta podczas zawodów zdobyła II miejsce w kata indywidualnym.

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.