61 877 05 62 kontakt@sp64poznan.pl
Szukaj
RSS

Powitanie klas pierwszych

powitanie pierwszaków prezz starszych kolegów

W dniu 1 września 2016 roku w auli  szkoły odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017. Aula wypełniła się odświętnie ubranymi uczniami klas 1, którzy przybyli wraz z rodzicami oraz dziećmi z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawcami. W uroczystości udział wzięła Pani dyrektor Romualda Niemczal oraz Pani wicedyrektor Teresa Różycka. Najpierw dzieci obejrzały program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3D.
Następnie Pani dyrektor Romualda Niemczal skierowała ciepłe słowa  do pierwszoklasistów i dzieci z oddziałów przedszkolnych, dla których jest to niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ dopiero rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.
Pani dyrektor życzyła dzieciom sukcesów w pracy i nauce, aby szkoła stała się miejscem rozwoju ich uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni, aby  czas spędzony w szkole był intelektualną przygodą a zarazem mądrą zabawą wypełnioną twórczą energią. Nauczycielom i wychowawcom złożyła życzenia, wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego.
To pierwsze spotkanie ze szkołą miało podniosły i uroczysty charakter i z pewnością pozostanie miłym wspomnieniem.

Opracowała
M. Kaźmierczak