61 877 05 62 kontakt@sp64poznan.pl
Szukaj
RSS

Rozpoczęcie roku szkolnego

klasa 1a z wychowawcą w auli szkolnej

Drodzy Uczniowie,
Serdecznie witam Was w nowym roku szkolnym 2015/2016, który mam nadzieję będzie obfity w wiele pozytywnych wrażeń  i ocen. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do pierwszoklasistów i dzieci z oddziału przedszkolnego, dla których jest to niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ dopiero rozpoczną swoją przygodę ze szkołą. Mam nadzieję, że starsi koledzy i koleżanki pomogą i wesprą Was w tych pierwszych chwilach w szkole i sprawią, że będzie to dla Was niezwykły i niezapomniany czas.
Co do starszych uczniów, wierzę, że naładowani pozytywną wakacyjną energią podołacie szkolnym obowiązkom z uśmiechem na ustach.
Od jutra zaczniemy wspólnie pracować i uczyć się, a rytm dnia będzie wyznaczał nieodzowny szkolny dzwonek. Wracacie do ławek, a na szkolnych korytarzach ponownie zagości gwar, zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016.
Życzę Wam małych i dużych sukcesów w pracy i nauce, ale przede wszystkim ambicji i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów, bo musicie pamiętać, że nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić
Wszystkim życzę, by w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy nie było męczące i nudne, tylko stało się pasją. Niech szkoła będzie dla Was miejscem rozwoju własnych uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni. Niech czas spędzony w szkole będzie fascynującą, intelektualną przygodą a zarazem mądrą zabawą wypełnioną twórczą energią.
Nauczycielom i wychowawcom życzę, wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego, a także wielu radości z sukcesów wychowanków.
Rodzicom życzę, by odczuwali radość i dumę ze swoich dzieci oraz spełnienia nadziei w nich pokładanych.
Wszystkim pracownikom szkoły życzę, aby praca przebiegała w stabilnej i miłej atmosferze.

Romualda Niemczal

Dyrektor Szkoły