61 877 05 62 kontakt@sp64poznan.pl
Szukaj
RSS

„TY NIE BYĆ SZUSZWOL…”

TY NIE BYĆ SZUSZWOL ANI TYŻ FLEJA – NIE SPRZĄTA PO SOBIE INO TULEJA

Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym, organizowanym przez Wydział gospodarki Komunalnej w Poznaniu „ Wiosenne porządki – TY NIE BYĆ SZUSZWOL ANI TYŻ FLEJA – NIE SPRZĄTA PO SOBIE INO TULEJA”.

Celem konkursu było poszerzanie świadomości ekologicznej w zakresie prawidłowego zbierania odpadów komunalnych oraz dbałość o czystość przestrzeni publicznej.

Prace wykonane przez dzieci, zostały osobiście dostarczone do Urzędu Miasta.

Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki konkursu, które zostały opublikowane dnia 7 marca 2019 r. na stronie internetowej  www.poznan.pl w zakładce „Wiosenne porządki 2019”

Jest nam niezwykle miło poinformować, że uczennica naszej szkoły Marta Ciszak, została wyróżniona w konkursie. To miła niespodzianka, zważywszy na fakt, iż wpłynęło 130 prac. Dnia 18 marca br z czterema uczennicami, wybrałyśmy się do Urzędu Miasta na uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie nagród przez Pana Bartosza Gussa- zastępcę Prezydenta Miasta Poznania.  Za udział w konkursie dziękuję ponadto: Dominice Osmańskiej, Antoninie Pasternak, Emilii Królskiej, Michalinie Koteckiej, Bartoszowi Owczarzowi, Marcinowi Zimnemu oraz Kamilowi Owczarzowi.