61 877 05 62 kontakt@sp64poznan.pl
Szukaj
RSS

Zaproszenie do udziału w konkursie “Pokaż swojego bloga”

blog

Radą Rodziców wraz z Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 64 w Poznaniu oraz Gronem Pedagogicznym serdecznie zapraszają do udziału w konkursie “Pokaż swojego bloga”.

Zapraszamy autorów blogów naukowych (matematycznych, przyrodniczych, językowych i innych) oraz blogów społecznych i hobbystycznych (a więc opowiadających o życiu Szkoły lub o Waszych pasjach). Zgłaszać się mogą zarówno indywidualni blogerzy, jak i zespoły, liczące do pięciu osób. Szczególnie serdecznie zapraszamy pasjonatów nauki, którzy swoją wiedzą chcieliby dzielić się z innymi – dla nich przewidziana jest kategoria naukowa. Dla wszystkich tych, którzy mają inne, mniej naukowe zainteresowania lub uwielbiają obserwować, co dzieje się w ich otoczeniu, a chcą o tym opowiadać, przygotowaliśmy drugą, bardziej otwartą kategorię. W niej znajdzie się miejsce dla tych, którzy chcieliby przedstawić swoją pasję do tańca czy sportu, o rajdach rowerowych, gotowaniu czy też wolontariacie, w który się zaangażowali.

Jeśli Wasz blog istnieje od jakiegoś czasu – zapraszamy. Jeśli od jakiegoś czasu nosicie się z pomysłem pisania, ale nie macie pewności od czego zacząć – nie martwcie się – przygotowaliśmy specjalny poradnik, krok po kroku omawiający wszystko, co powinniście wiedzieć. Jeśli nadal nie będziecie przekonani, czy na pewno warto spróbować swoich sił, zapraszamy Was na konsultacje z Koordynatorami Konkursu – panią Hanną Leonarską i panią Joanną Zbierską, które rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości. A jeśli mimo wszystko niezbyt dobrze umiecie czytać i pisać – mamy dobrą wiadomość – dla najmłodszych uczniów przygotowaliśmy nieco inne, łagodniejsze zasady oceniania.

Przede wszystkim liczą się Wasze chęci, pasja i dobra zabawa – prowadzenie bloga może być świetną przygodą, która pozwoli Wam być może zawrzeć nowe przyjaźnie. Zapraszamy!

Dokumenty